Голова обласного осередку «Нацкорпусу» Дмитро Кухарчук повідомив, що вони виступають проти погодження «формули Штайнмаєра». На місці протесту було близько сотні людей, які принесли шини.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «18000».

На мітинг також прийшли працівники поліції, які попереджають активістів про відповідальність за порушення законодавства.

Кухарчук запевнив, що активісти планують мирну акцію. Він також зазначив, що місце для мітингу було обрано не просто так – саме Служба безпеки має забезпечити «подальше існування української державності». Серед мітингарів – екс-нардеп Олег Петренко.

«У цій формулі нічого немає ні про війну, ні про мир. У ній є лише капітуляція у вигляді проведення виборів на окупованій нині території Донбасу. Не має значення, яку ціну ми заплатимо це за це зараз. Ми вимушені будемо заплатити значно більше ціну за цю капітуляцію, коли війна прийде в домівки кожного з нас», – заявив Петренко.

На завершення акції активісти запалили фаєри та шини.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україна у Мінську погодила текст «формули Штайнмаєра». Тепер, за його словами, «формула Штайнмаєра» має бути імплементована в новий закон про особливий статус Донбасу.

Зеленський нагадав, що існуючий закон про особливий статус Донбасу діє до кінця 2019 року, його замінить інший закон, який розроблятиме Верховна Рада. В цьому новому законі «не буде перейдено жодної червоної лінії, саме тому немає і не буде ніколи ніякої капітуляції».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Черкасах мітингують комуністи.