Віце-президент Торгово-промислової палати України спільно із учасниками круглого столу «Бізнес-дипломатія: український вимір» завітали у Канів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Торгово-промислової палати України.  

Продовженням круглого столу української діаспори стало відвідування пам’ятних місць Канева. Відтак, Віце-президент Торгово-промислової палати України Валерій Король і мер Канева Ігор Ренькас завітали на Чернечу гору та поклали квіти до могили Тараса Григоровича Шевченка. Також гостям провели екскурсію по канівському музею  імені Тараса Шевченка та Георгіївському Собору.

«Розуміння свого коріння, своїх витоків є запорукою міцного фундаменту, який ми, українці, повинні закладати у будь-яке своє починання, у тому числі і бізнес. В якій би країні ми не жили, ми маємо об'єднуватись і  підтримувати один одного.

Канів, безумовно, є місцем сили кожного українця та місцем потужної енергетики. На жаль, поки що недооціненим інвесторами. Це повинно змінитись. Канів має всі можливості для того, щоб стати "українськими Каннами», – сказав Валерій Король.

  

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що гендиректор Шевченківського заповідника заговорив про створення соціального готелю поряд із Чернечою горою.