Благодійний фонд «Урожай – громаді» за фінансової підтримки ТОВ «НВФ “Урожай”», що входить до Групи МХП, спрямував торік близько 10  млн грн на соціальні проекти.

Загалом агроіндустріальний холдинг МХП у 2018 році на проекти корпоративної соціальної відповідальності виділив більше 200  млн грн. За словами директора «Урожаю» Олександра Воскобойніка, підтримка підприємством соціальних ініціатив громад доводить важливий світоглядний принцип діяльності всієї компанії – бізнес повинен брати активну участь у поліпшенні добробуту та підвищенні рівня життя населення України.

  • Попри те, що основна діяльність «Урожаю» – вирощування зернових, підприємство приділяє велику увагу фінансовій підтримці тих населених пунктів, де орендує землі. Сьогодні це близько 100 сіл і містечок Черкащини та Київщини, на вирішення важливих проблем яких торік ми спрямували приблизно 10 мільйонів гривень, – наголошує Олександр Воскобойнік. – Це кошти на підтримку освітніх проектів, спортивно-масових і культурних заходів, охорону здоров’я, благоустрій сільських територій, покращення інфраструктури, благодійність, допомогу АТО, допомогу сільським родинам при народженні дітей  і багато іншого та важливого для людей.

Нагадаємо, що торік «Урожай» спільно з Благодійним фондом «Урожай – громаді» ініціювали унікальний соціальний проект «Лелека», який передбачає надання одноразової матеріальної допомоги  розміром 3 000 грн сільським родинам у зв’язку з народженням немовлят. Торік «Лелека»  порадував понад 250 молодих родин – на допомогу їм було виділено близько 800 тис. грн.

Важливим є те, що завдяки діяльності Благодійного фонду «Урожай – громаді» додатково у 2018 році було залучено більше 5  млн грн на розвиток громад. Це грантові та партнерські програми,  благодійні фестивалі та співфінансовані проекти з громадами та місцевими бюджетами різних рівнів.

  • Один із найбільших таких проектів – «Кабінет здорової жінки» для пацієнток  Лисянщини, Катеринопільщини, Звенигородщини. У межах проекту було придбано високопрофесійне обладнання для обстеження жінок задля ранньої діагностики раку молочних залоз,– наголошує директорка Благодійного фонду «Урожай – громаді» Тетяна Волочай. –  Також ми залучили додаткові  кошти та започаткували партнерські програми для розвитку екосвідомості громад («Екофест» із плогінгу в Ліплявській громаді), для старшокласників та формування їхньої ініціативності в селах («Майстерня сільських ініціатив»), а також підтримали учасників АТО, створивши для них умови для відпочинку та лікування (реабілітаційний центр «Морянка»).