Канівським міськрайонним судом засуджено до позбавлення волі 46-річного жителя Київської області за зґвалтування дівчини.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури.

У судовому засіданні встановлено, що в грудні 2017 року 23.12.2017 року, ґвалтівник, маючи на меті задовольнити свою статеву пристрасть, під’їхав на власному автомобілі до потерпілої, яка перебувала на автобусній зупинці та запропонував її підвезти до одного із сіл Канівського району Черкаської області мотивуючи тим, що він рухається в тому напрямку. У подальшому, з метою виконання свого злочинного наміру, зупинив автомобіль і застосовуючи фізичне насильство до потерпілої, а саме розіклав переднє пасажирське сидінням автомобіля та таким чином затиснув потерпілу, яка в цей час перебувала на задньому пасажирському сидінні, обмеживши можливість її руху і здійснення опору.

Згодом він переліз на заднє сидіння автомобіля та з метою подолання опору потерпілої, яка пручалася і бризнула в обличчя з аерозольного балончика, наніс удар кулаком руки в ліву скроневу ділянку голови, остаточно подолавши опір потерпілої, задовольнив з нею свою статеву пристрасть неприродним способом.

Таким чином, чоловік обвинувачувався у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 153 КК України (задоволення статевої пристрасті неприродним шляхом).

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив ґвалтівника до двох років позбавлення волі.

У зв’язку з тим, що прокуратура не згодна з вказаним рішенням та призначеною мірою покарання вирок у справі прокурором буде оскаржено в апеляційному порядку.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що винуватця смертельної ДТП засудили до п’яти років позбавлення волі.