Торік до корпоративного волонтерського руху в компанії долучилися 2383 працівників компанії. Це – на 35 % більше ніж у попередній, 2021 рік. Тоді показник унікальних волонтерів становив понад 1700 людей. Натомість 2022 року фактично кожен 11-й співробітник брав участь у волонтерських проєктах холдингу. Причиною росту волонтерських активностей стало повномасштабне вторгнення росії та нові виклики, до подолання яких і долучалися працівники МХП.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію пресслужби ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Власне дещо змінилися й самі активності. До вже щорічних традиційних Днів донора МХП, прибирань територій та висаджування дерев, підтримки незахищених верств населення, підготовки подарунків до свят додалися робота в гуманітарних штабах, формування та розвезення продуктових наборів, виготовлення тушонок і маскувальних сіток, допомога мобілізованим колегам, ВПО й всім, хто її потребує, організація численних фандрейзингових подій та багато інших.

Масштабувалося корпоративне волонтерство й на одному з найбільших підприємств компанії – ПрАТ «Миронівська птахофабрика», що працює на Канівщині. Тут інформують, що у 2022 році більшість співробітників тією чи іншою мірою долучилися до надання допомоги тим, хто її потребує.

Гуманітарні вантажі, продукція власного виробництва, одяг, засоби гігієни та багато іншого – все це команда підприємства неодноразово збирала, закуповувала та спрямовувала для українських захисників, а також цивільного населення у прифронтових регіонах та на деокупованих територіях. Крім того, за рахунок донатів співробітників було придбано п’ять авто для військових.

«Насправді багато волонтерських ініціатив у нашому колективі були ініційовані самими співробітниками. Люди хотіли бути корисними, об’єднувались, брали відповідальність на себе і діяли в тих напрямах, де бачили власну можливість допомогти. Звичайно ми підтримуємо таку проактивність команди і продовжимо це робити цього року», – прокоментувала Ольга Форостяна, директорка «Миронівської птахофабрики».

На зображенні може бути: 13 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять, дерево та трава

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні

На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять, на відкритому повітрі та текст «B biopharma plasma»

На зображенні може бути: 1 особа

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 14 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Немає опису світлини.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що відомі ілюзіоністи здійснили мрію хлопчика з Канева, батько якого загинув на фронті.