Ситуація в області продовжує бути контрольованою. Для цього всі служби та структури докладають максимум зусиль.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію із керівника Черкаської обласної військової адміністрації Ігоря Табурця.

«Багато про що розповідати на загал не можна, але будьте певні: наші ЗСУ, наша ППО працюють. Система оборони області в цілому вже розгорнута, продовжуємо укріплюватися. Також тривають мобілізаційні процеси. Уся критична інфраструктура області на сьогодні функціонує. Це ж стосується і системи медичного забезпечення», – наголосив Ігор Табурець.

Також на Черкащині продовжують формувати стратегічний резерв продовольства. Торговельні мережі вже підтвердили готовність повноцінно працювати. Зараз відпрацьовують питання постачання медикаментів для аптек.

«Водночас прошу не створювати ажіотаж на автозаправках. Для стабільної роботи комунальних служб, а також швидкої допомоги, ми рекомендуємо відпускати водіям приватних автівок по 10 літрів пального на автозаправках у межах міста, і по 20 літрів – між містами», – закликав черкащин Ігор Табурець.

Наразі Черкащина бере активну участь в операції евакуації жителів із областей, де тривають бойові дії. В області надають транспорт за потреби. Лише за минулу добу наша область транзитно прийняла майже 6 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

«Насамкінець дякую бізнесу, який зараз відновлює роботу в області. Битву виграє армія, війну – економіка», – підсумував голова ОДА.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що дітям до 1 року у Канівській громаді видають допомогу у вигляді памперсів та вологих серветок.