Співробітники Уманського відділу Управління ДМС у Черкаській області ухвалили рішення про примусове видворення 38-річного громадянина російської федерації, який відбував покарання у Старобабанівській виправній колонії № 92 за скоєння злочину, передбаченого за ч. 1 ст. 309 ККУ.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Міграційної служби у Черкаській області.

Росіянин прибув в Україну в середині квітні 2012 року. Свій паспорт втратив у період наступних п’яти років під час ув’язнення за вчинення кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 121 ККУ.

Із позовом про затримання та поміщення до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ) міграційники звернулися до суду, адже 38-річний громадянин російської федерації підтримував злочини, вчинені державою-агресором, та не приховував наміри продовжити злочинну діяльність в Україні.

Міграційники супроводили та помістили до ПТПІ іноземця-рецидивіста. Через відсутність паспорта необхідно провести ідентифікацію іноземця та вирішити питання про можливість виготовлення документів на повернення до країни походження. За рішенням суду, в очікуванні видворення він знаходитиметься там протягом 6 місяців.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ще п’ятеро черкащан повернулися додому із полону.