В Таганчі сьогодні відбулась історична подія - презентація книги про їх населений пункт.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Зокрема, сьогодні багато жителів села мали нагоду відвідати презентацію другого видання книги про населений пункт – «Таганчанський лексикон».

На початку презентації, зі словами привітання до присутніх звернувся сільський голова Таганчі Олександр Пождема, який зауважив, що автор книги «Василь Іларіонович дає можливість всім нам дотягнутися до коріння, пізнати життя тих людей, яких зараз вже немає, але які здійснили вагомий вклад у розвиток села».

Також очільник села розповів про нову традицію села відзначати почесних громадян Таганчі та Поташні. І автор книги Василь Дорошенко вже отримав цю пам’ятну відзнаку.

В свою чергу екс-голова села Микола Жорняк подякував всім меценатам та мешканцям Таганчі, які посприяли народженню цієї книги.

Крім того, виступили перед присутніми і помічник депутата обласної ради Володимира Братаніча Микола Фесенко та депутат районної ради Олег Лактіонов.

Перший привітав всіх із цією історичною подією та зауважив, що населений пункт, який не пам’ятає свою історію, не має майбутнього.

Водночас Олег Лактіонов, який посприяв у виданні книги «Таганчанський лексикон» зауважив, що у 2008-ому році, коли друком вийшло перше видання, книга перемогла у номінації найкращі видання про села України.

За словами районного депутата, на сайті видавництва «Склянка часу» планують створити спеціальну сторінку, присвячену виданню, де кожен зможе залишити відгук, написати важливу інформацію про населений пункт і завантажити світлини.

Також він поділився планами щодо проведення наукової конференції у Шевченківському національному заповіднику, яка буде присвячена виходу книги.

Нижче, пропонуємо до Вашої уваги повний фоторепортаж з презентації книги «Таганчанський лексикон».