У вантажі – питна вода для обласної лікарні та кількох громад, продукти харчування, будівельні матеріали.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільника Черкаської ОВА Ігоря Табурця.

На Херсонщині очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець зустрівся із керівниками населених пунктів, де спільно визначили найнагальніші потреби.

«Перебуваємо на постійному зв’язку з колегами з Херсонщини, сьогодні безпосередньо скоординували подальші дії. Зі свого боку ми будемо й надалі підтримувати нашу Херсонщину. Готуємо нову допомогу. Ми разом! Пліч-о-пліч! Ми все здолаємо!», – наголосив Ігор Табурець.

Також начальник ОВА поспілкувався із місцевими жителями.

«Їхні історії – біль для всієї України. Російський терор, постійні обстріли, окупація, подекуди не лишились жодного вцілілого будинку, тепер ще й заводнення через підрив ворогом дамби Каховської ГЕС… Утім, попри пережите, люди налаштовані стояти і боротися», – зауважив Ігор Табурець

Черкащина підготувала місця та готова прийняти потерпілих жителів Херсонщини, де російські терористи підірвали дамбу Каховської ГЕС.  Наразі в області таких понад три тисячі, зокрема і для маломобільних груп населення, людей із інвалідністю. 

На зображенні може бути: 6 людей

На зображенні може бути: 9 людей та дитина

На зображенні може бути: 12 людей

На зображенні може бути: 1 особа

На зображенні може бути: 5 людей

На зображенні може бути: 5 людей

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 11 людей

 Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що загрози підтоплення території Черкаської області внаслідок підриву Каховської ГЕС немає.