Акторка дубляжу, яка відома українській публіці озвучуванням численних ролей в мультфільмах та рекламних роликах, стане ведучою та членом журі Канівського міжнародного кінофестивалю.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівського міжнародного кінофестивалю.

Ведучою та членом журі ІІІ Канівського Міжнародного кінофестивалю імені Юрія Іллєнка кінофестивалю стане професійна актриса, актриса-диктор, член Київської Творчої спілки Акторів-Дикторів (КТСАД) Катерина Сергеєва. Стаж роботи перед мікрофоном - 18 років.

В українському дубляжі є голосом Камерон Діаз, Міли Куніс, Дженіфер Аністон, Міли Йовович, Сандри Баллок, Кейт Вінслет, Рене Зельвегер,Малин Акерман та інших. Серед героїв мультфільмів, в українському дубляжі, є голосом Фіони з мультфільму «Шрек», Бегемотихи Глорії з «Мадагаскар», Тигриці з «Панда Кунг фу» та інших.

Часто озвучує рекламні ролики таких відомих брендів, як «Loreal», «Nivea», «Johnson&Johnson», «Procter & Gamble», «Фармак» та інші.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канів на кінофестиваль завітає виконавиця головної ролі у фільмі «Хороший хлопець».