Звертаючись до присутніх під час урочистих заходів із нагоди відзначення 160-ої річниці із дня перепоховання Тараса Шевченка очільник ОДА Олександр Скічко анонсував реставраційні зміни в музеї Шевченка та розвиток туристичного потенціалу цього місця.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаської ОДА. 

«Минає 160 років, як він знайшов тут вічний спокій. Тарас Шевченко – геніальний український письменник, знаний у всьому світі. Його читають, ним захоплюються. А Чернеча Гора, без сумніву, справжнє #місцесили. І важливо, щоб сюди приходили не лише в пам’ятні дати. Канів має стати особливим містом, яке відновить свій туристичний потенціал. Я вірю, що Будинок культури, реконструкція якого нині триває, стане справжнім культурним центром. І мрію, щоб саме там вручали Шевченківську премію. Символічно, що з музею Тараса Шевченка розпочнеться і проект #ВеликаРеставрація Президента України. Я впевнений, що нам усе вдасться. Але ми зможемо зробити це лише разом, в єдності!», - відзначив Олександр Скічко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що традиційну пішу ходу та творчі заходи провели у Каневі із нагоди 160-ої річниці з дня перепоховання Тараса Шевченка (фото).