Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні представники Канівської міської ради, Канівської міської організації ветеранів України, територіального центру надання соціальних послуг, ПрАТ «Миронівська птахофабрика» відвідали ветеранів, щоб привітати їх із святом та вручити подарунки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

На жаль, з кожним роком цих героїв стає все менше. Всі вони заслужили пошану і повагу за всю мужність і героїзм, який вони проявили в ті страшні роки захищаючи свою землю, свою сім’ю, свою Батьківщину.

Міський голова Ігор Ренькас, заступник міського голови Тетяна Жівотова та голова ради ветеранів Канівської громади Василь Тулін побажали ветеранам міцного здоров’я і бадьорості духу, родинного благополуччя та теплоти близьких людей, щастя та мирного неба над головою.

Спілкуючись з ветеранами, гості, насамперед, подякували їм за перемогу та побажали міцного здоров’я: «Ваша сміливість та відданість Батьківщині й обов’язку – приклад справжнього патріотизму, ваш подвиг і героїзм, проявлені в роки війни, – запорука світлого майбутнього нових поколінь. Щире спасибі вам за це!», – відзначила Ольга Форостяна.
 Зауважимо, що цими днями загалом привітання й продуктові набори від БФ «МХП – Громаді» були передані для 56 ветеранів Канева та 68 ветеранів сільських громад Канівщини. Всього ж на Черкащині подарунки до Дня Перемоги отримали 350 фронтовиків.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та просто неба

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що через епідемічну ситуацію заходи із нагоди відзначення Дня Перемоги у Каневі відбудуться за скороченою програмою.