Із нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня пам’яті та примирення на Канівщині, Золотоніщині, Черкащині у переддень свята пройшли урочисті заходи та вшанування.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «ЧеркащаниLIVE».

Аби розділити з ветеранами їхні спомини і переживання, привітати, помічники народного депутата Владислава Голуба взяли участь в урочистостях, провідали стареньких вдома, завітали у ветеранські організації районів, стаціонарні відділення територіальних центрів соціального обслуговування та передали гостинці.

Від імені нардепа Владислава Голуба помічники-консультанти трьох районів Черкащини Олена Радченко, Інна Ключка, Оксана Гіщіна, Олеся Марченко, Вікторія  Ткаченко передали подарунки понад 300 ветеранам.

«Не хочеться, аби старенькі залишалися наодинці зі своїми спогадами, і у такі дні навідатись і віддати їм шану і повагу – наш обов’язок», – зазначає Інна Ключка.

У Каневі під час урочистих заходів, які відбувалися у Будинку рад, подяками і грамотами Канівської РДА та райради нагороджено кращі ветеранські організації та їх голів, народний хор «Кобзарева криниця» місцевого будинку культури дарував присутнім українські пісні. Долучилась до привітань та передала гостинці і представник Владислава Голуба у Каневі – Олена Радченко. За увагу до ветеранів, за постійну турботу, не лише на свята а й звичайні будні подякувала Владиславу Володимировичу голова ветеранської організації села Бобриця Марія Сергіївна Шапошник: «Я спілкуюсь з усіма жителями нашого села і бачу, яке особливе ставлення наших людей до Владислава Голуба. Його всі дуже поважають за доброту, людяність, старенькі дуже вдячні. Його робота – дійсно для людей, щирі слова вдячності йому від наших односельчан».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у залі засідань відбулися районні заходи із нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення та 73-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі.