У зв’язку з надходженням інформації від громадян щодо телефонних дзвінків зі зверненнями невстановлених осіб від імені міського голови з корисливою метою – заволодіння грошовими коштами шляхом обману та зловживання, повідомляємо, що такі дзвінки здійснюються шахраями, які не мають жодного відношення до Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Знову стало відомо, що шахраї від мого імені здійснюють дзвінки та стверджують, що я продаю, або купую нерухомість і обманним шляхом переконують людей перераховувати їм грошові кошти. Офіційно повідомляю, що це шахрайство. Жодних дзвінків я не робив і не давав таких розпоряджень іншим. Категорично засуджую подібні дії і закликаю громадян бути обачними», – коментує ситуацію міський голова Ігор Ренькас.

З метою запобігання діяльності шахраїв та упередження умисних дій невстановлених осіб, які мають корисливий мотив, просимо громадян, яким надійшли такі дзвінки, або стало відомо про осіб, які їх здійснюють, повідомляти про це правоохоронні органи за номером «102».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що правоохоронці викрили 25-річну шахрайку, яка виманювала гроші під виглядом оформлення соціальних виплат.