Канівчанка Дарина Майстренко дала чергове інтерв'ю #GSPACE, в ході якого зізналась, чому не любить самозакоханих людей та поділилася своєю мрією мати власний бізнес.

Текст розмови з дівчиною опубліковано на сайті Нового каналу, пише «Kanos».

«Я б хотіла, щоб через 10 років у мене була якась своя справа, якийсь свій бізнес. Щоб окрім того, що я працюю на когось, хтось працював на мене. Це може бути кафе, бар… І щоб там не лише можна було поїсти , а й купити якийсь одяг, щось таке змішане», - відзначила вона.

Водночас, на запитання про те, що може відштовхнути її від хлопця, Дарина зауважила, що не сприймає самозакоханість.

«Я ненавиджу самозакоханих людей, коли вони постійно про себе щось розповідають, вихваляються чимось. Мені це не цікаво! І ще може відштовхнути, коли хлопець планує. Я сама ненавиджу планувати, а коли ще й хлопець буде планувати… Часто у чоловіків псується настрій, коли зриваються їхні плани, а це нікому не потрібно!», - цитує слова канівчанки сайт Нового каналу.

Повний фрагмент спілкування Дарини із журналістами, під час якого дівчина також поділилася враженнями про свій улюблений фільм, книгу та розповіла, якою на її думку має бути сучасна жінка, дивіться на відео нижче.