Очільник Черкаської ОДА Сергій Сергійчук розповів про реалізацію «канівських» проєктів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОДА.

Вирішити питання із завершенням тутешнього довгобуду – Будинку культури – та створення необхідної інфраструктури в місті задля залучення туристів дав завдання Президент України у ході візиту на Черкащину. Відтоді в області взялися за втілення поставлених завдань. Зокрема, з реконструкції Будинку культури на 700 місць, який ще з 1984 року очікував на завершення будівельних робіт та будівництво важливої дороги, яка веде до Чернечої гори.

«Одним із перших завдань, які дав Президент – це приділити увагу одному із найважливіших «магнітів» – Чернечій Горі та розвиткові культурної інфраструктури Канева в цілому. Спільно із нардепами ми запустили так звані «канівські проєкти». На проект капітального ремонту дороги по вулиці Шевченка та Енергетиків спрямували 10 млн грн. На шевченківський культурний центр на 700 місць  виділено 65 млн грн. Ми вже вже оголосили відкриті торги на визначення генеральної підрядної організації. Кошти в бюджеті передбачені, роботи розпочнуться у 2021», – відзначив Сергій Сергійчук.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Канівській ЦРЛ вручили два кисневі концентратори та продукцію для медиків від БФ «МХП – Громаді» (фото).