Завдяки активізації атлантичних циклонів, Черкащина щонайменше на тиждень, переходить в одноманітну, хмарну та вітряну погоду. При цьому, циклони, які один за одним надсилатиме Атлантика, рухатимуться з кожним разом все ближче до нашого регіону, тому інтенсивність опадів збільшуватиметься.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

На Стрітення вважалося, що зима зустрічається з весною та передає їй свої сезонні повноваження. Тож у п’ятницю, 2 лютого, температура повітря складатиме 3º морозу - 2º тепла. Вночі атмосферний фронт, який перетинатиме Черкащину, проявить себе невеликим мокрим снігом, вдень без істотних опадів, крізь хмарність проглядатиме сонце.

У суботу, 3 лютого прогнозують мокрий сніг та дощ.  Температура вночі 0-5º морозу, вдень 1-6º тепла.

У неділю, 4 лютого, температурний фон на високій ноті: вночі 1-6º тепла, вдень 3-8º тепла. Місцями невеликий дощ.

За прогностичними розрахунками, новий робочий тиждень продовжить некомфортну синоптичну історію. Атмосферні фронти щоденно проявлятимуть себе дощем та мокрим снігом. Температура вночі 2º морозу, вдень 6º тепла.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що члени виконкому затвердили порядок компенсації за пільговий проїзд для окремих категорій громадян на 2024 рік.