Під час обласного молодіжного форуму «Молодь – тут і зараз» Ігор Табурець повідомив, що при Черкаській ОВА створять молодіжну раду.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної державної адміністрації.

Наразі вже відбулися установчі збори для обрання членів молодіжної ради.

«Моя принципова позиція: жодного рішення для молоді без молоді. Маємо зміцнювати наше партнерство. Чути один одного. Продукувати спільні проєкти. І головне – результативні», – наголосив Ігор Табурець.

Серед іншого під час регіонального молодіжного форуму очільник області поспілкувався з молодіжним активом про розвиток молодіжних хабів, залучення донорських програм.

«Цікава платформа для обміну досвідом, думками, ідеями. Молодь діє тут і зараз. А разом ми завжди можемо більше!», – зауважив начальник ОВА.

Обласний молодіжний форум «Молодь – тут і зараз»  від Черкаської філії Асоціації молодіжних центрів України став платформою для обміну досвідом та ідеями серед молоді за участі представників влади, потенційних грантодавців і партнерів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що бізнес-форум національної ідентичності «ЧАС ДІЯТИ.UA» в Києві об’єднав представників бізнесу та громад.