Владислав Голуб за час своєї каденції у Верховній радів вже встиг  особисто відвідати більшість  населених  пунктів округу. А отже, проблеми кожного села та містечка знає не з чуток. Перебуваючи в окрузі, він багато часу приділяє спілкуванню з людьми, зустрічам загальним, а також за професійною спрямованістю, зокрема з освітянами, медиками, сільгоспвиробниками. кожного району. Такі  зустрічі, за словами народного обранця,  допомагають   йому краще розуміти поточні проблеми та потреби округу в кожній сфері.   Ось і минулого тижня, працюючи в окрузі, він приділив увагу вивченню проблем Канівщини. Як відомо, на розвиток Канівщини за поданнями народного депутата  вже надійшло більше десяти мільйонів гривень державної субвенції.

Звітуючись у Facebook про робочий тиждень в окрузі, Владислав Голуб зазначив, що на  Канівщини присвятив час вивченню проблемних питань і спілкуванню із жителями:

«Провів прийом громадян у громадській приймальні Канева, відвідав ДНЗ «Теремок», канівський Будинок культури.

Проект з утеплення дитсадка кілька разів подавався для фінансування через Державний фонд регіонального розвитку, але не був погоджений. Садочок відвідує майже 200 вихованців, приємний колектив працівників, які дбають про діток, ошатні кімнати. Втім вкрай необхідні утеплення, заміна вікон. Тому шукатиму шляхів вирішення питання ремонту садка.

Ремонту і матеріально-технічного забезпечення потребує і канівський міський Будинок культури. Спілкувався з його керівником.

Хоч роботи ще багато, але ми не стоїмо на місці, а рухаємося вперед, об'єднуємо зусилля і можливості всіх рівнів влади і обов'язково матимемо результат», - підсумував  народний депутат.