Інцидент трапився 12 травня в селі Майданецьке Звенигородського району. Постраждалих внаслідок ДТП немає.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Близько 15:00 години поліцейським сектору реагування патрульної поліції в місті Звенигородка надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі авто «ВАЗ-2108». 66-річний водій не впорався з керуванням та потрапив у ставок, внаслідок чого транспортний засіб отримав механічні пошкодження.

На зображенні може бути: джип та текст

На місці ДТП поліцейські у керманича виявили явні ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували чоловікові пройти огляд на стан сп`яніння, на що той погодився у медичному закладі. Результат освідування позитивний.

Інспектори склали на правопорушника два адміністративні протоколи за вчинення ДТП ст. 124 та керування транспортним засобом у нетверезому стані ст. 130 КУпАП. Надалі адмінматеріали передадуть до суду. Транспортний засіб з водойми дістали за допомогою важкої техніки та помістили на арештмайданчик.

На зображенні може бути: 1 особа та текст «လ Национальна ПОЛίЦίЯ пол.цίЯУкраЙни Украёни»

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що через сімейний конфлікт 26-річний житель Черкащини погрожував підірвати гранату (фото).