Для сприяння залученню інвестицій у Каневі таки планують створити індустріальний парк.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішень, які виносять на розгляд депутатів Канівської міської ради.

На черговому сесійному засіданні Канівської міської ради депутати розглянуть проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.10.2016  № 5 - 6 «Про Програму сприяння залученню інвестицій у місто Канів на 2016-2020 роки».

У відповідному документі зазначено, що вже у поточному році заплановано не лише розробити та затвердити концепцію індустріального парку, а й подати документи до Мінекономрозвитку для реєстрації індустріального парку.

Загалом для реалізації заходів, які передбачені у програмі, серед яких зокрема є визначення інвестиційного рейтингу та кредитного міста, складання проектних заявок та ТЕО, технічно-експертна допомога, активне впровадження енергосервісних договорів, пошук міжнародних фондів і організацій, які проводять конкурси та гранти на отримання фінансування, заплановано виділити 1, 292 млн.грн. до 2020-го року.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівський нардеп залучив на соціально-економічний розвиток Канівщини майже 2 млн.грн.