Комунальне підприємство «Водо-каналізаційне господарство» планує змінити тарифи на послуги  із централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та вставити абонентську плату за обслуговування.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на  інформацію Канівської міської ради.

У пояснюючій записці зазначено, що діючі тарифи встановлені з 01.02.2019 року рішенням виконавчим комітетом Канівської міської ради №13 від 16.01.2019 на підставі розрахунків коригування тарифів, що діяли у 2018 році, коригування  відбулося в зв’язку зі збільшенням витрат на електричну енергію, пов’язаних з відміною надання підприємствам диференційованих (в т.ч. нічного) тарифів на електричну енергію за періодами часу та введення тарифів на розподіл електричної енергії, також зі збільшенням витрат на заробітну плату, в зв’язку зі зміною мінімального прожиткового мінімуму та внесених змін до Галузевої угоди на 2017-2021 рр., стосовно розрахунку заробітної плати.

Відтак, тариф для населення на послуги з централізованого водопостачання становитиме 18,60 грн.,  а централізованого водовідведення – 17,40 грн.; для бюджетних установ тариф становитиме 19,02 грн. та 17,82 грн. відповідно, а для інших споживачів – 19,00 грн. та 17,85 грн.

Окрім цього підприємство планує встановити внески за обслуговування вузлів комерційного обліку Д. – 15 мм для будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна (споживачів приватного сектору, фізичних осіб підприємців та юридичних осіб) та плату за абонентське обслуговування для абонентів багатоквартирних будинків, абонентів фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, які є споживачами послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в багатоквартирних будинках.

Тож внески за обслуговування вузлів комерційного обліку д.-15 мм для будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна становитимуть 20,34 грн. на квартал (один лічильник), 36,72 грн. на квартал (два лічильники).

Внески за обслуговування вузлів комерційного обліку Д.-15 мм, які улаштовані в колодязях будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, становитимуть 23,40 грн. на квартал (один лічильник), 42,66 грн. на квартал (два лічильники).

Плату за абонентське обслуговування для абонентів багатоквартирних будинків, абонентів фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, які є споживачами послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в багатоквартирних будинках, планують встановити у розмірі 15,30 грн.на місяць.

Адміністрація КП «Управління ВКГ» приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом 14 календарних днів з дня публікації цього повідомлення на офіційному веб-сайті Канівської міської ради.

Зауваження та пропозиції приймаються за поштовою адресою: м. Канів, вул. 1 Травня, 27 або адресою електронної пошти: e-mail:  kaniv_vodo@ukr.net

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що міська рада вирішила зменшити ставку податку на землю для канівського шлюзу.