У межах підготовки до ІV туру Чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» дитячий волейбольний клуб «Вікторія» взяв участь у Всеукраїнському турнірі серед дівчат 2005 – 2006 р.н.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

У змаганнях, які проходили 16-17 березня на базі ЗОШ № 1 ім. Т.Г. Шевченка та ЗОШ № 4, приймали участь команди із усієї України, зокрема: ДВК «Вікторія» м. Канів, РДЮСШ «Колос» Канівський р-н., ДЮСШ м. Чернігів, ДЮСШ – 10 м. Київ, ДЮСШ м. Буча, ДЮСШ м. Богуслав, ДЮСШ м. Ірпінь та ДЮСШ м. Кам’янка.

До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. 1 місце та кубок виборола команда ДВК «Вікторія», другими стали вихованці ДЮСШ м. Ірпінь, а почесне третє місце посіла команда з міста Київ, ДЮСШ – 10.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі розіграли щорічний турнір із волейболу серед жіночих команд.