Наразі тривають фінальні співбесіди претендентів на посаду голів районних державних адміністрацій, які пройшли програму LIFT.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Вечірні Черкаси».

Редакція сайту зателефонувала одному із претендентів на посаду.

– Я набрав чималенько балів на тестуванні голови, – розповідає один із пошуковців. Прізвище й ім’я просить не називати. Відучора побачив, що змінився мій статус к програмі. Раніше там було написано «тестування законодавства України». Тепер – фінальне інтерв’ю. Як я розумію, це і є співбесіда з новим головою Черкаської ОДА. Поки мене ще не викликали. Якщо Роман Боднар дасть добро, тоді треба буде їхати в Київ до Офісу президента. Там пройти ще одну співбесіду, а на завершення – тестування на детекторі брехні. Лише тоді можна буде сподіватися на працевлаштування.

Пізніше в Офісі президента повідомили, що переможці конкурсу нічого собі не гарантували. Голова ОДА може викликати їх на співбесіду, якщо вважатиме за потрібне.

Раніше попередник Романа Боднара Ігор Шевченко анонсував призначення голів РДА в Черкаській області до нового року. Бо після адміністративної реформи райони мають бути розформовані.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що новопризначений очільник ОДА розпочав проведення співбесід із кандидатами на посади голів РДА.