Представники СК «Івазар» Матвій та Тимофій Воропай у складі збірної Черкаської області вдало почали змагання.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Вихованці спортивного клубу «Івазар» Матвій та Тимофій Воропай продемонстрували високий рівень майстерності на чемпіонаті України з самбо, який відбувся з 14 по 17 серпня у Чернівцях. Змагання з самбо проходили серед кадетів, юніорів і юнаків старшого віку, в якому взяли участь більше 600 спортсменів з усіх областей України.

Тимофій у першій сутичці виграв у чемпіона світу з бойового самбо, а Матвій у призера чемпіонату України. Надалі хлопці без проблем пройшли до 1/4 фінала. У зустрічі за вихід до півфіналу Тимофій поступився по попередженню у рівній боротьбі представнику з Харкова і посів 7 місце .

Матвій Воропай дійшов до фінальної частини змагань і виборов бронзову медаль у ваговій категорії до 79 кг серед юніорів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що майже 16 тисяч гривень зібрали у Каневі під час благодійного спортивно-розважального заходу (фото).