Під час чергового засідання виконавчого комітету розглянули проект рішення «Про електронну петицію «Про обладнання регульованого пішохідного переходу (встановлення світлофору) на вулиці Енергетиків (перехрестя р-ну СК «Івазар»).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Електронну петицію щодо встановлення світлофору по вулиці Енергетиків  (перехрестя району СК «Івазар»), що дасть змогу запобігти травматизму дітей та нещасних випадків, подала Олена Радченко.

Електронну петицію в стислі терміни підтримали 114 канівців. Відтак, 16 жовтня матеріали петиції було розглянуто в ході останнього засідання виконавчого комітету.

Члени виконкому ухвалили рішення, яким доручили управлінню містобудування та архітектури звернутися до «Служби автомобільних доріг в Черкаській області» з метою отримання дозволу на проектування і встановлення світлофору на вище згаданому перехресті з пішохідним переходом та додатковим освітленням у вечірній та нічний час.

Фінансовому управлінню доручено передбачити у міському бюджеті на 2020 рік кошти на придбання, встановлення та утримання обладнання й додаткового освітлення.

Разом з тим, в ході обговорення питання було зауважено, що окрім перехрестя поблизу СК «Івазар» по вулиці Енергетиків є чимало інших небезпечних відрізків дороги, зокрема, поблизу гуртожитку коледжу культури і мистецтв, в районі «Управління» та Канівського ВПУ. Присутні погодились, що необхідно вживати заходів, аби і в цих місцях посилити безпеку руху як пішоходів, так і водіїв.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що петицію щодо встановлення світлофору біля «Івазару» розгляне виконком.