11-річну дитину із Канева, яка хвора на COVID-19, перевели у Черкаську інфекційну лікарню.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію заступника головного лікаря Канівської ЦРЛ Сергія Назаренка.

«Біля 10.00 поступив дзвінок з лабораторного центру про наявність 4-ьох позитивних випадків ПЛР. 1 хворий (дитина) стаціонарний та 3 амбулаторних. Стаціонарний випадок: дитина 11 років, яка знаходилась на лікуванні в окремому боксі інфекційного відділення з пневмонією, як на вид звичайною, типовою. Одразу виконаний експрес-тест на коронавірус, який показав негативний результат. Відібрані мазки та заключення ПЛР - позитивний результат. Батьки здорові, якихось контактів з хворими на коронавірус не було, за кордоном не перебували.

Контактні особи встановлюються та будуть обстежені (включно з персоналом інфекційного відділення). Дитина нетяжка та йшла на поправку. Після позитивного висновку ПЛР переведена в Черкаську міську інфекційну лікарню. Наразі проведена повна обробка інфекційного відділення. Щодо амбулаторних хворих, то найкраще мабуть Вам доведуть працівники Центру ПМСД. Всі 3 з мінімальними проявами ГРВІ, 2 з них повернулись з-за кордону, 1 за межі області не виїжджала.

З огляду на ці випадки хочу застерегти, що не все вкладається в повну клініку коронавірусної інфекції (приїхав з-за кордону або контактний, висока температура тощо). Прояви застуди можуть маскувати коронавірусну інфекцію», - зауважив Сергій Назаренко.

«З 4 випадків 1 дитина, яка спочатку була госпіталізовано до інфекційного відділення Канівської ЦРЛ з двосторонньою пневмонією, наразі перевезена до Черкаської інфекційної лікарні. Інші двоє захворівших - сім'я, яка перетнула кордон з Польщею та з моменту приїзду перебувала на самоізоляції.

Ще одна із захворівша - жінка, яка також перебуває вдома на самоізоляції. Всі троє мають підвищену температуру тіла 37,3, почувають себе задовільно та продовжують перебувати на самоізоляції та лікуватися вдома.

Вже пророблена робота по збору контактних осіб захворівших. У вівторок, всім контактним будуть брати мазки для дослідження на коронавірусу інфекцію.

Просимо всіх не піддаватися паніці, а натомість дотримуватися умов карантину, у разі проявів ГРВІ, підвищеної температури тіла відразу телефонувати своєму лікарю», - зазначено у повідомленні Канівського ЦПМСД.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі четверо хворих на COVID-19, двоє повернулися із закордону.