Телеканал СТБ повідомив про початок зйомок нового сезону вокального шоу «Х-фактор», одним із членів журі якого стане випускник Канівського училища культури, відомий співак та композитор Олег Вінник.

Про це пише «Kanos» із посиланням на сайт телеканалу.

На ряду із Вінником, до складу журі нового сезону талант-шоу також увійшли відома артистка і талановита співачка Настя Каменських, музикант, соліст проекту Pianoбой Дмитро Шуров, а також артист, автор і композитор Андрій Данилко.

«Олег Винник самостійно зміг завоювати український шоу-бізнес і любов мільйонів слухачів. Він точно знає, як допомогти молодим артистам підкорити глядача. Настя Каменських уже понад 10 років є улюбленицею публіки, володаркою величезної кількості нагород, а також еталоном краси і успіху для багатьох артисток. Віртуозний музикант Дмитро Шуров давно завоював визнання і повагу колег і глядачів, а Андрій Данилко – талановитий музикант з величезним досвідом, думка такого метра, безперечно, є авторитетною. Нові судді «Х-фактора» точно знайдуть народні таланти, за якими із захопленням буде стежити вся країна!», - йдеться у повідомленні на сайті телеканалу.

Прем’єра сезону відбудеться 2 вересня в ефірі телеканалу СТБ.