Депутати Канівської міської ради із «скрипом» прийняли звіт заступника міського голови із виконавчої роботи Наталії Матінової.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

Під час сьогоднішнього сесійного засідання перед депутатським корпусом звітувалася заступник Канівського голови із виконавчої роботи Наталія Матінова.

Звіт розглядали за скороченою програмою, голова профільної освітньої постійної депутатської комісії Микола Козин наголосив, що члени комісії одноголосно вважають роботу Наталії Матінової продуктивною та запропонували її оцінити як задовільну.

Однак під час обговорення виникли питання стосовно подальших кроків із врегулювання чисельності учнів у навчальних закладах Канева, підняття іміджу певних шкіл міста, запровадженню інноваційних методів навчання.

Окірм цього під час звіту виступив депутат міської ради та директор Канівської ЗОШ №3 Руслан Чалабієв, який виступив більш критично та озвучив проблему із визначенням формули фінансування навчальних закладів та оптимізацією їх колективів.

«Назріває дуже неприємна  ситуація у навчальних закладах і я дуже не хочу, щоб відділ освіти та директори навчальних закладів були винними у ній. Адже цього року знову повторюється ситуація із виплатами педагогів, яка можливо буде навіть гірша, ніж у 2018-ому році. Тому із усією повагою до вас, Наталія Андрієвна, я не маю морального права голосувати за те, щоб визнати вашу роботу задовільною», - зауважив Руслан Азадович та акцентував увагу на тому, що у Каневі порушується формула виплати, коли кошти «йдуть за дітьми», тому навчальні заклади, які мають найбільшу кількість учнів, мають скорочувати найбільшу кількість працівників.

У підсумку стосовно питання було вирішено зібрати профільну депутатську комісію із питань планування бюджету та освіти із залученням фахівців обласного рівня, аби обговорити питання фінансування навчальних закладів.

Загалом звіт Наталії Матінової підтримали 22 депутати міської ради, двоє утрималися під час голосування.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що звіт Наталії Матінової знову виносять на сесію.