На березневому засіданні Канівської міської ради звітуватиметься заступник міського голови із виконавчої роботи Наталія Матінова, яка минулу сесію була на лікарняному.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішень.

На розгляд депутатів Канівської міської ради на березневому сесійному засіданні виносять проект рішення « Про звіт заступника міського голови з виконавчої роботи Матінової Н.А.».

Зокрема у документі зазначено, що одним із пріоритетних напрямків своєї  роботи Наталія Матінова вважає  організацію та проведення заходів із національно-патріотичного  виховання молоді. Так, у 2018 році було затверджено нову міську програму національно-патріотичного виховання молоді,  яка охоплює декілька напрямків діяльності виконавчого комітету, а також закладів освіти, культури, соціальних служб, інших установ і організацій, представників громадських організацій.    

«На виконання міської програми національно-патріотичного виховання молоді, а також інших програм у гуманітарній сфері,  протягом 2018 року проведено  низку  різноманітних  заходів, в організації та проведенні  46  з них я брала безпосередню участь», - зазначено у документі.

Окрім цього у своєму звіті Наталія Андріївна відзначає, що протягом 2018 року вдалося досягти активізації партнерських стосунків із містами-побратимами та розпочати підготовку до встановлення  нових. 

Так, заступник міського голови брала участь в міжнародній конференції, присвяченій партнерству   українських та німецьких міст, яка відбулася у  м. Фрайбурзі (Німеччина).   В рамках реалізації проекту «Швидкий запуск – Україна 2018», профінансований Урядом Німеччини, відбулося стажування посадових осіб виконавчого комітету та представників громадської організації  «Разом»  в муніципалітеті та молодіжних структурах   міста Фірзен.

У листопаді 2018 року  канівці знову завітали до м.Фірзен з метою підведення підсумків дворічної реалізації проекту та  планування спільної роботи  на наступний рік. Також протягом 2018 року продовжували активно розвиватися партнерські стосунки з польським містом  Хелмно, в якому цьогоріч  побувало близько 70 канівців різних вікових категорій.

Окрім цього у листопаді цього року канівська делегація  побувала у Франції, де мером Ламберсара пані  Крістіан  Крієже та заступником міського голови Матінової Н.А. було підписано Договір про увічнення дружби між Каневом та Ламберсаром, що ознаменувало собою 20-річний період наших партнерських стосунків. 

На запрошення Посольства Франції в Україні  та Асоціації «Україна – Франція» заступник міського голови взяла участь у ІІ Асамблеї міст-побратимів, яка відбулася у м.Києві 29.11.2018 року.

Відзначимо, що заступник міського голови Наталія Матінова повинна була звітуватися на лютневій сесії, однак тоді вона була на лікарняному.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що заступник міського голови Наталія Матінова звітуватиметься перед депутатами.