Депутати Степанецької об’єднаної територіальної громади зібралися на перше засідання, на якому голова склав присягу, а самим народним обранцям урочисто вручили посвідчення депутатів.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Вчора у Степанецькій об’єднаній територіальній громаді відбулося перше сесійне засідання, яке розпочала голова Степанецької сільської виборчої комісії Людмила Фурманенко.

«До списку виборців було включено 4 432 виборці. Степанецька виборча комісія зареєструвала 7 кандидатів на посаду голови та 115 кандидатів у депутати до Степанецької сільської ради. Всього у голосуванні взяли участь 2 821 виборець, що становить 63,6% від загальної кількості виборців», - поінформувала вона присутніх.

Після загальної інформації стосовно перебігу виборів, очільниця виборчої комісії привітала новообраного голову громади Олександра Яременка, а також 22-х новоспечених депутатів та вручила їм посвідчення народних обранців.

 


Згодом перед оновленим депутатським корпусом та присутніми виступив голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко, який подякував всім за підтримку на закликав всіх налаштовуватись на серйозну і кропітку роботу.

«Я разом із депутатами докладемо зусиль для того, щоб люди, які нас обрали, побачили, що ми зробимо все, що запланували у своїх програмах. Бачення у всіх одне – розвивати села, громаду, щоб люди бачили, що про них піклуються. Головне, щоб у недалекому майбутньому, ми виправдали ті надії, які на нам поклали», - резюмував Олександр Іванович.

 


Після цього, новообраний голова зачитав присягу та перейшов до проведення сесійного засідання, на якому вдалося створити робочу групу із підготовки до регламенту роботи депутатського корпусу та порядку денного наступного засідання.

 


Також присутніми було вирішено продовжити ведення сесії у вівторок, 23-го травня.