Цьогорічна програма святкувань із нагоди 943-ої річниці від дня заснування Канева була максимально різноманітна та цікава, а  заходи відбувалися на декількох локаціях міста.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Зранку на набережній Дніпра поблизу кіноконцертного майданчика ім.Ю.Іллєнка стартували обласні змагання з армреслінгу серед учасників бойових дій, які відкрив Канівський міський голова Ігор Ренькас. Згодом на цій же локації, після завершення змагань, відбувся виступ групи «Пан Карпо» та запальні танці.

На зображенні може бути: 6 людей, борода, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 5 людей, люди сидять, люди стоять та на відкритому повітрі

На території Скверу міст-побратимів на озері Лимарка провели святкову естафету на плавзасобах, у якій взяли участь вихованці Канівського міського центру туризму, фахового коледжу культури та мистецтв, вищого професійного училища, а також учні санаторної школи, ЗОШ №1, ЗОШ №4, ЗОШ №6. Також під час заходу заступник міського голови Галина Москаленко та начальник відділу освіти Надія Голда із нагоди 30-річчя від дня заснування Канівського міського центру туризму привітали грамотами і подарунками працівників цього закладу.

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: природа та озеро

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Спортивний workout майданчик, що на набережній Дніпра, пообід заполонили поціновувачі екстремальних розваг. Любителі цього виду спорту від меншого до старшого, продемонстрували свої показові виступи, найкращі елементи та комбінації базових вправ. 

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та на відкритому повітрі

Під вечір на алеї по вулиці Кошового вирувало різноманіття заходів на будь-який смак: численні виставки, майстеркласи, презентації навчальних закладів і підприємств міста, трансляція фото колажу «Машина часу» на LED-екрані, фото-зони, фуд-корти. Вдало пройшла акція «Знайди собі чотирилапого ДРУГА!». Канівський Центр ПМСД організував цілий тренінг з надання першої медичної допомоги. На площі Героїв Майдану, де розмістилася головна сцена,  надвечір відбулися чудові виступи вихованців спортивного клубу «Івазар», студії «Legion dance studio», студентів Канівського фахового коледжу культури і мистецтв, а також дитячий концерт.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

Можливо, це художній твір одна або кілька осіб, парк та дерево

На зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди стоять, тварина та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, взуття та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, дитина, стоїть, повітряна кулька та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 8 людей та люди стоять

На урочисту частину, яка розпочалася увечері, щоб привітати жителів Канева із 943-ю річницею від заснування міста, приїхало багато поважних гостей, зокрема голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко, очільниця Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко, директорка ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ольга Форостяна, директорка БФ «МХП – Громаді» Тетяна Волочай, міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський, голова благодійного фонду Юлія Гершун, перший заступник голови Черкаської обласної ради Роман Сущенко, громадський діяч  Іван Степанець, депутати минулих скликань Верховної ради Андрій Іллєнко та Власдислав Голуб.

Олександр Скічко привітав містян зі святом та поділився приємними новинами, пов’язаними з сьогоденням та найближчим майбутнім Канева.

«Сьогодні я хочу вам зізнатися, що ми завершили роботи по Шевченківському культурному центру, так званому довгобуду, який 36 років стояв у місті Каневі. Для тих, хто піклується про бюджет міста, повідомляю, що він буде на балансі Міністерства культури і слугуватиме для мешканців Канева. Разом із тим, ми будемо йти далі і зробимо сквер біля Шевченківського культурного центру з найбільшим дитячим і спортивним майданчиком у місті», – відзначив Олександр Скічко.

Після вітального слова голова Черкаської облдержадміністрації нагородив почесною грамотою міського голову Ігоря Ренькаса. Також цього вечора він вручив грамоти газоелектрозварнику Канівського КПТМ Юрію Солодкому, вихователю дошкільного закладу «Віночок» Валентині Власенко, заступнику з господарської роботи дитсадка «Сонечко» Людмилі Ілляшенко, завідувачу гуртожитку КП «ЖЕК» Тетяні Шабалі. А ще Олександр Скічко вручив диплом і переможцю Всеукраїнського конкурсу патріотичних відеороликів до 30-річчя Незалежності України «Обличчя моєї України» випускнику Канівської школи №4 Івану Юшку.

 «Дякую вам всім за колективну мудрість та терпіння і урочисто проголошую - З днем народженням, рідний Каневе! Від щирих сердець всіх канівців вітаю гостей нашого міста. Висловлюю вдячність за привітання з нашим святом кожній громаді, що пам’ятає про Канів», - відзначив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Також Ігор Ренькас вручив почесну відзнаку Канівського міського голови «За заслуги перед містом» голові Черкаської облдержадміністрації Олександру Скічку і колишньому керівнику самодіяльного хору ветеранів війни та праці Івану Дроботу.

«Надзвичайно важливим і вже рідним Канів став і для Миронівської птахофабрики та в цілому компанії МХП. Працюючи в громадах Канівщини понад 15 років, ми можемо з гордістю сказати, що разом нам вдалось побудувати справді дружні відносини та якісне партнерство. Доказ тому – безліч спільно реалізованих хороших справ та проектів для міста й громади, які слугуватимуть не одному поколінню канівців», - зауважила Ольга Форостяна.

Натомість Тетяна Волочай привітала канівців та наголосила, що завдання фонду МХП – активізувати громади й допомогти стати їм самозарадними. Й саме для цього фонд реалізовує мікрогрантові конкурси та інші соціальні проєкти.

Запальну частину святкування продовжив спортивний клуб «Івазар», який подарував глядачам незабутнє фаєр-шоу. Артисти міського будинку культури презентували публіці запальні і ліричні композиції. Яскравим завершенням святкового вечора став виступ гурту «Нумер 482» та дискотека.

Свято вдалося провести за фінансової і спонсорської підтримки БФ «МХП-Громаді», ПрАТ «Миронівська птахофабрика», ТОВ «НВФ «Урожай – МХП», а також підприємств «Електромеханічний завод Магніт», «Магніт-Прилад», «Клуб Сиру», «Український кондитер», «Ергопак», «Віджи Продакшн», «Канівське пиво», ТОВ «КТД – Черкаси», ПраТ «Укргідроенерго», філія Канівської ГЕС, фінансової компанії «Віва Капітал».

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

 

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять, люди грають на музичних інструментах та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять, на відкритому повітрі та текст «DRINK CFe RIODICALLY»

На зображенні може бути: 8 людей та люди стоять

На зображенні може бути: 5 людей та люди стоять

На зображенні може бути: одна або кілька осіб

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 6 людей та люди стоять

На зображенні може бути: 5 людей, дитина, люди гуляють, люди стоять, натовп та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять, люди грають на музичних інструментах та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, вогонь, у приміщенні та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди грають на музичних інструментах, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди грають на музичних інструментах, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди грають на музичних інструментах, люди стоять та гітара

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди грають на музичних інструментах, люди стоять та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій громаді створили формування для охорони правопорядку – «Степанецьку Варту» (фото).