Проєкт під назвою «Степанецька Варта» представили 10 вересня у межах святкування Дня села. Він став черговим спільним починанням МХП, Благодійного фонду «МХП – Громаді» та Степанецької ОТГ.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Аби презентувати ініціативу, до Степанців завітали заступник Голови правління МХП з корпоративно-соціальної відповідальності Ігор Лещенко, керівник Департаменту безпеки МХП Руслан Пономаренко, директорка ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ольга Форостяна, а також директор ВП «Степанці» Володимир Братаніч.  Для потреб громадської варти вони передали 2 нових автомобілі Renault Duster.

Як зауважив Ігор Лещенко, головне завдання формування – допомога правоохоронним органам: 

– Пілот цього проекту ми запустили у липні у с. Набутів на Корсунщині, і ось тепер варта стартує у Степанцях, як в одній із ключових громад присутності МХП. Його головна мета – об’єднати зусилля заради безпеки у громаді. Йдеться про спільне з правоохоронцями патрулювання населених пунктів громади, допомога у їх заходах щодо припинення адміністративних і кримінальних правопорушень тощо. Ну а щоб діяльність формування, до складу якого увійшло близько 130 добровольців, була ефективною, коштом МХП придбано два автомобілі Renault Duster, які будуть використовуватися під час патрулювань. Я впевнений, що з такими можливостями й бажанням людей дбати про спокій і порядок у своїй громаді, у селах Степанецької ОТГ буде безпечно.

Як зауважив директор Департаменту безпеки МХП Руслан Пономаренко, ідея створення подібних формувань є актуальною для багатьох громад на територіях присутності компанії:

– Всі вже звикли, що безпека – це про МХП, адже це один із ключових критеріїв у роботі компанії. Ми дбаємо про якість та безпечність продукції, про безпеку своїх працівників та потужностей. А тепер ми транслюємо цю ідею і в громади своєї присутності. Першою розпочала свою роботу «Набутівська варта» і за два місяці вона вже показала перші успішні результати. Зокрема, учасники громадського формування допомогли правоохоронцям розкрити кілька випадків протиправних дій. Тож, ідея дійсно потрібна, корисна і ми продовжимо разом із місцевою владою й жителями, створювати такі варти і в інших громадах.

У свою чергу Олександр Яременко, голова Степанецької ОТГ також висловив позитив від проекту: «Найважливіше те, що люди у своїх селах, в себе вдома будуть відчувати підтримку й безпеку, знатимуть, що їх є кому захистити й допомогти.  Саме в цьому головна цінність «Степанецької варти».

Зі свого боку Ольга Форостяна висловила впевненість, що створення такого підрозділу сприятиме комфорту проживання у селах громади: «Подбати про захист людей – це дійсно благородна справа, тож мені приємно визнавати, що саме наша компанія спільно з громадою ініціювала такий важливий проєкт».

Передбачається, що добровольці «Степанецької варти» будуть патрулювати села громади по черзі щоденно з 17-00 до 7-00.

На зображенні може бути: автомобіль та дорога

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, на відкритому повітрі та натовп

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та дорога

На зображенні може бути: 4 людини, люди грають на музичних інструментах, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій громаді розробляють концепцію екопарку «Росава» (фото).