Рішення «Про встановлення економічно обґрунтованого розміру тарифу на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, що надаються КП «Управління ВКГ» ухвалили члени виконавчого комітету.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«До виконавчого комітету звернулося комунальне підприємство « Управління ВКГ» з заявою та розрахунками для встановлення економічно обґрунтованого тарифу на водопостачання та водовідведення на 2024 рік. Комісія з питань економічного обґрунтування витрат на послуги, які надаються комунальними підприємствами, розглянула відповідне звернення та, враховуючи схвалену Програму відшкодування різниці в тарифах, визначила розмір тарифів.

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для жителів Канева  та інших споживачів (підприємств і підприємців) не зростуть. Це стосується лише бюджетних установ», ˗ зауважив виконувач обов’язків начальника відділу  з питань ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності  Дмитро Балан.

Відповідно до ухваленого рішення КП «Управління ВКГ» має застосовувати  тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення з 2024 року для наступних категорій споживачів в розмірах на рівні:

Населення:

централізоване водопостачання:                                                   - 37,20  грн. за 1 м. куб.

централізоване водовідведення:                                                     - 26,40 грн. за 1 м. куб.

Бюджетні установи :

- централізоване водопостачання:                                                   - 43,02 грн. за 1 м. куб.

- централізоване водовідведення:                                                   - 30,48  грн. за 1 м. куб.

Інші споживачі:

- централізоване водопостачання:                                                 -  43,02  грн. за 1 м. куб.

- централізоване водовідведення:                                                   - 30,48  грн. за 1 м. куб.

Разом з тим, фінансове  управління міської ради після затвердження на сесії Програми відшкодування різниці в тарифах має забезпечити її відшкодування КП «Управління ВКГ».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що питання зміни тарифів на водопостачання та водовідведення розглянуть члени виконавчого комітету.