Студенти Канівського вищого професійного училища провели реставрацію садово-паркову композицію, яка розташована на центральній площі міста.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського вищого професійного училища у Facebook.

У межах акції «Зроби місту подарунок» учениці ДНЗ «Канівське ВПУ», які навчаються за професією «Виробник художніх виробів з кераміки. Декоратор вітрин» Алла Мейта, Оля Фіцай, Каріна Гвоздик, Марина Зізевська та Світлана Кулик, під керівництвом майстра в/н Оксани Москаленко, виконали надзвичайно складну та кропітку роботу із реставрації садово-паркової композиції, яка знаходиться на площі Шевченка – в серці міста Канева.

«Вже багато років композиція не оновлювалась і руйнувалась під впливам погодних умов. Завдяки нашим дівчаткам лише за тиждень вона засяяла новими барвами-візерунками. Жителі міста оцінили подарунок дівчат і з захопленням спостерігали за ходом робіт.  У підсумку, робота зарахована ученицям як кваліфікаційна пробна робота для присвоєння ІІІ розряду з професії «Виробник художніх виробів з кераміки».  Колектив училища надзвичайно пишається нашими учнями та педагогами!», - зазначено у пості працівників училища.

 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що степанецькі студенти провели суботник на братській могилі.