Як свідчать результати попереднього підрахунку голосів спостерігачами та представниками штабів, рівень політичної підтримки чинного міського голови Канева Ігоря Ренькаса не суттєво, але знизився у порівнянні з минулорічними виборами.

Такого висновку дійшли журналісти «Каnоs», порівнявши результати виборів 2015-го року з результатами позачергових виборів міського голови минулого року.

Зокрема, рік тому, за Ренькаса проголосувало 40,3% виборців або 4 184 осіб, що прийняли участь у голосуванні. Натомість цього року, чинного міського голову підтримало більш ніж на 200 канівчан менше - 3928 виборців.

Куди бульше втратив власних електоральних позицій ще один претендент на посаду міського голови Канева Володимир Коржов. Адже якщо на минулих виборах його підтримали за даними Канівської міської виборчої комісії 3406 виборців, то уже цьогоріч, рівень підтримки Коржова склав лише 739 голосів.

Ще одним кандидатом, який брав участь як у минулорічних, так і цьогорічних виборах мера, став Ігор Сухобрус. І якщо рік тому на його підтримку висловились 1554 виборців, то на цих виборах підтримку Сухобрусу засвідчили лише 603 виборці.