Примусово повернеться додому з України 31-річний громадянин Республіки Азербайджан. Іноземця, який умисно порушив міграційне законодавство, виявили у м. Звенигородка працівники Звенигородського відділу УДМС у Черкаській області.

Про це повідомляє Kanos із посиланням інформацію Міграційної служби Черкаської області.

Після закінчення дозволеного строку перебування в Україні, чоловік свідомо набув статусу нелегального мігранта, за що був притягнутий до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 203 КУпАП, сплатив штраф та ознайомився з ухваленим рішенням про його примусове повернення до країни походження. Самостійно виїхати з України іноземець зобов’язаний до кінця квітня 2023 року.

31-річний громадянин Республіки Азербайджан скористався безвізовим режимом в’їзду в Україну та міг перебувати тут до 90 днів протягом 180. Порушення правил перебування в Україні призвели іноземця до передбачуваних наслідків.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що керівника підприємства на Черкащині підозрюють у незаконному видобутку корисних копалин, що призвело до збитків на суму близько 235 млн.грн. (фото).