Прокурори Черкаської обласної прокуратури відстояли в суді апеляційної інстанції вирок стосовно уманчанина, який обвинувачувався у вчиненні особливо тяжкого злочину проти основ національної безпеки України – державна зрада (ч. 1 ст. 111 КК України).

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Судом першої інстанції установлено, що житель Уманщини, усвідомлюючи високий суспільно небезпечний характер своїх дій та передбачаючи настання суспільно небезпечних наслідків, за завданням представника розвідувального органу Російської Федерації збирав відомості щодо діяльності однієї із військових частин (база зберігання артилерійський боєприпасів), дислокованих на Черкащині.

Вироком Уманського міськрайонного суду Черкаської області від 02.09.2022 вказану особу визнано винною та призначено покарання у вигляді 12 років реального позбавлення волі.  

Не погодившись із терміном покарання, сторона захисту оскаржила його в апеляційному порядку. Однак за результатами розгляду апеляційної скарги Черкаський апеляційний суд встановив, що призначене вироком суду першої інстанції покарання відповідає тяжкості вчиненого та залишив його без змін, а скаргу сторони захисту – без задоволення.  
    
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині засуджено жителя Кремінної, який пограбував місцеву жительку.