Черкаський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу керівника Смілянської окружної прокуратури та скасував рішення Канівського міськрайонного суду, який задовольнив позов жителя Бобрицької громади до Бобрицької сільської ради та визнав за останнім право власності за набувальною давністю на нерухоме майно - овочесховище.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Прокурор встановив, що суд першої інстанції не надав належної оцінки тому, що позивач за відплатним договором придбав у кооперативу плити перекриття, з яких складалось овочесховище. Водночас, судом визнано право власності на овочесховище, яке розташоване у с. Грищенці. Будь-яких правовстановлюючих документів на нерухоме майно до суду не надавалось. Відсутні і докази про введення його в експлуатацію.

Водночас, судом визнано право власності на зазначену нерухомість. Будь-яких правовстановлюючих документів на зазначене майно до суду не надавалось, відсутні і докази про введення його в експлуатацію.

Також, позивачем не надано доказів давнісного володіння майном та ставлення до нього як до особистого, що є визначальним при розгляді такої категорії справ. Окрім цього, визнання права власності у такий спосіб опосередковує перехід до особи поза конкурентними засадами права на земельну ділянку, на якій таке майно розташоване.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що майже на 600 тисяч гривень збільшиться бюджет Степанецької громади завдяки внесенню змін до договорів оренди.