У Смілі 9 жовтня о 03:17 рятувальники отримали повідомлення про пожежу автомобілів які знаходяться на вулиці Незалежності. Прибувши на місце виклику вогнеборці побачили два «BMW» та  «Mersedes», які повністю охоплені полум’ям. Також з одного палаючого автомобіля витікало пальне, а в іншому транспортному засобі знаходилася газова установка, яка будь-якої миті могла вибухнути.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Прочерк».

Смілянський підприємець Віталій розповів про те, що така пожежа має під собою кримінальне підґрунтя:

«Нещодавно я відкрив станцію техобслуговування у Смілі, після чого до мене приїхали люди з «кримінального світу» і запропонували мені так звану «кришу». Від цього я відмовився, оскільки плачу всі податки, працюю чесно».

Щоб розпочати бізнес, чоловік взяв гроші в борг.

Потім до Віталія ще кілька разів приїжджали невідомі та погрожували. Казали: «Ми тобі тут все спалимо». Що і трапилося через кілька тижнів.

«Спалили автомобілі моїх клієнтів. Я на сто відсотків упевнений, що це зробили люди, які мені погрожували», — розповів підприємець.

Чоловік написав заяву в поліцію, але йому натякнули, що через місяць він отримає відмову в порушенні кримінальної справи. Платити за машини клієнтів буде він. Щоб привернути увагу громадськості, чоловік записав публічно відео.

Детальніше дивіться у відео:

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що двоє осіб у Черкасах вимагали щомісячну плату у підприємця, погрожуючи вбивством.