Цими вихідними на Черкащині вода забрала життя 34-річної жінки, 32-річного чоловіка та 16-річного юнака.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління Державної служби України з НС у Черкаській області.

20 червня близько 21 години у селі Ковтунівка, Драбівського району, під час купання у річці Чумгак, потонула 34-річна жінка. Тіло загиблої на поверхню підняли місцеві жителі. Обставини загибелі з’ясовуються.

Ще дві трагічні події на воді сталися наступного дня в Христинівському та Маньківському районах.

О 12:20 у селі Зоряне, під час купання в кар’єрі зник під водою 32-річний чоловік. Згодом тіло загиблого на берег підняли місцеві жителі.

О 14:55 в селищі Буки, під час пірнання в річці Гірський Тікич зник 16-річний хлопець. Свідки події одразу викликали на місце події рятувальників. Обстеження водойми на човні результатів не дало. Лише коли до пошуків долучився місцевий драйвер тіло юнака вдалось знайти і підняти на поверхню.

Всього у цьому році на водних об‘єктах області зареєстровані 32 пригоди, внаслідок яких 18 осіб загинули, 16 осіб серед них 2 дитини були врятовані.

Управління ДСНС України у Черкаській області нагадує, що для безпечного відпочинку на воді варто обирати лише спеціально визначені місцевими органами влади та обладнані для цього місця.

Щоб уникнути трагедії на воді, зробити відпочинок біля води дійсно приємним, потрібно суворо дотримуватися життєво-важливих правил безпечної поведінки на воді.

Перебуваючи коло води, необхідно повсякчас дбати про власну безпеку й безпеку своїх дітей. З відповідальністю ставитися до виконання правил безпеки під час купання та користування плавзасобами. Часто винуватцями надзвичайних подій стають люди в стані алкогольного сп'яніння або залишені без нагляду діти.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що передчасно помер начальник Канівського міськрайонного управління Держгеокадастру.