Колектив Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області глибоко сумує з приводу передчасної смерті Михайла Анатолійовича Щербини, начальника Міськрайонного Управління у Канівському районі та м. Каневі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Народився Михайло Щербина в селі Межиріч Канівського району Черкаської області 19 серпня 1983 року.

Здобувши 2005 року спеціальність «агрономія» в Білоцерківському державному аграрному університеті, працював головним агрономом СТОВ «Агро Інвест» (с. Кононча Канівського району), спеціалістом Канівсього районного відділу земельних ресурсів, а 2008 року почав трудитися в землевпорядній службі Черкащини, згодом здобувши спеціальність «землеустрій та кадастр» і кваліфікацію «інженер-землевпорядник».

Із жовтня 2017 року до цього часу Михайло Анатолійович обіймав посаду начальника Міськрайонного Управління у Канівському районі та м. Каневі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

«Висловлюємо щирі співчуття рідним покійного, поділяємо їхнє горе. На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, знайти слова втіхи, коли зупиняється серце дорогої й коханої людини, проте світлі спогади про Михайла завжди будуть сильнішими за смерть.

Наш колектив втратив досвідченого працівника, професіонала-землевпорядника, прекрасного колегу. Пішла з життя людина щирої душі, відкритого й доброго серця, сповнена життєвих сил і планів на майбутнє.

Нехай милосердний Господь упокоїть його душу на небесах. Вічна пам'ять!», - зазначено у повідомленні Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що відійшов у Вічність Митрополит Черкаський і Канівський Софроній.