За процесуального керівництва прокурорів Черкаської окружної прокуратури повідомлено про підозру фізичній особі-підприємцеві за фактом забруднення земель (ч. 1 ст. 239 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що підприємець у порушення вимог земельного та природоохоронного законодавства займався господарською діяльністю, у результаті якої було суттєво забруднено землі не типовими для природних об’єктів речовинами. А це в свою чергу створило небезпеку для здоров’я людей та довкілля.

 Розмір шкоди, зумовленої забрудненням земельних ділянок, становить майже 800 тис. грн. 

Досудове розслідування та оперативний супровід здійснюють працівники Черкаського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області та Управління Служби безпеки України в Черкаській області у взаємодії зі спеціалістами Державної екологічної інспекції Центрального округу.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за отримання хабара у розмірі 3 тисячі доларів на Черкащині судитимуть лікаря.