Внаслідок «прильотів» на Черкащині загинула одна людина, яка потрапила в зону ураження російської ракети.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію 24 каналу.

«Загиблий обслуговував залізничну колію й саме перебував на чергуванні. Він діяв відповідно до сигналів ракетного нападу, але цивільна інфраструктура не пристосована до захисту повною мірою», – заявив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як зазначив глава Черкаської ОВА, коли сталися надзвичайно потужні вибухи, які завдали великих руйнувань, чоловік потрапив у зону ураження ракети. Крім того, Табурець повідомив, що ще 3 людей, які отримали поранення, зараз перебувають у критичному стані. За його словами, зараз їм надають необхідну допомогу.

Табурець також розповів, що внаслідок ракетних ударів російських загарбників по Черкащині постраждав об'єкт цивільної інфраструктури поблизу обласного центру. Загалом підтверджено 2 ворожі «прильоти» поблизу міста Черкаси.

«На жаль, ці ворожі заходи дісталися й до Черкащини, до мирного краю. І зараз, коли говоримо про ситуацію в країні в цілому, кажемо про те, що люди сильні та налаштовані на перемогу. Черкащани посилають підтримку як сусіднім областям, так і всій Україні», – наголосив Табурець.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що внаслідок ракетних ударів на Черкащині одна людина загинула, п’ятеро – травмованих.