Прокуратурою Черкаської області на належному рівні підтримано державне обвинувачення в Придніпровському районному суді м. Черкаси стосовно 4 осіб, причетних до вчинення тяжких та особливо тяжких умисних корисливих злочинів та інших злочинів, пов’язаних з обігом зброї, проникненням до житла, підробленням документів та втечею з місць попереднього утримання.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби прокуратури Черкаської області.

Відповідно до обвинувального акту, скерованого прокурором до суду, фігуранти кримінального провадження обвинувачувалися у вчиненні низки крадіжок з проникненням до житла громадян на території м. Черкаси та м. Канів, а також в умисному вбивстві та розбійному нападі на мешканку м. Канів. Так, вони в лютому місяці 2016 року, заздалегідь підготувавши зброю – «обріз» мисливської рушниці, в під’їзді будинку, де остання проживала, здійснили її вбивство шляхом двох прицільних пострілів в життєво важливі органи, внаслідок яких потерпіла померла.

Вироком Придніпровського районного суду міста Черкаси обвинувачених визнано винними у вчиненні інкримінованих їм злочинів та призначено покарання від 6 років позбавлення волі до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

На цей час вирок не набрав законної сили та вивчається прокуратурою Черкаської області на предмет законності.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівець, із якого суд стягнув 111 тис.грн. заборгованості, довів порушення банком укладення кредитного договору.