Групу зловмисників, які працювали на території декількох районів, вдалося розкрити завдяки камерам відеоспостереження, які встановленні на території Степанецької ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької ОТГ.

Наприкінці травня була пограбована садиба в Мартинівці. Господарі звернулися до поліції та до в.о. старости Мартинівського старостинського округу Алли Буслі. За допомогою камери відеоспостереження, яка встановлена на перехресті вулиць села Мартинівки було зафіксовано рух підозрілого не місцевого автомобіля.

Отримавши запис, поліцейські оперативно встановили вірогідних крадіїв, які, як з’ясувалось,  «працювали» в Канівському, Смілянському, Шполянському, Чигиринському, Драбівському районах.

Відзначимо, що відділом економіки та інвестицій Степанецької ОТГ Черкаської області, в рамках конкурсу мікрогрантів «Добробут Громад», що реалізовувався БО «БФ «МХП-ГРОМАДІ» за фінансової підтримки ПрАТ «Миронівський хлібопродукт», було розроблено та подано на оцінювання проект «Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність», який позитивно був оцінений конкурсною комісією та прийнято рішення про його фінансування.

Проект передбачав обладнання системами відеоспостереження населених пунктів Степанецької ОТГ, що вплинуло б на зниження числа дорожніх пригод, кримінальних злочинів та надзвичайних ситуацій і дав би можливість сформувати єдину систему упередження та профілактики правопорушень.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 33-річного жителя Канівщини рішенням суду направлено у заклад психіатричної допомоги.