Чоловіку 35 років, але тільки нині він отримав свій перший паспорт громадянина України у формі картки. Для оформлення омріяного документа, який його однолітки отримали ще у 16 років, Івану довелося пройти процедуру встановлення особи.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Міграційної служби Кіровоградщини і Черкащини.

Працівники Золотоніського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС провели необхідні заходи щодо ідентифікації та встановлення особи чоловіка. Це було завдання не з легких, адже народився Іван на Кіровоградщині, потім проживав із батьками на Полтавщині та Дніпропетровщині. У березні 2023 року оселився у Золотоніському районі на Черкащині. Допомогу у проведенні процедури встановлення особи надавала адвокат Благодійного фонду «Право на захист» Олена Сібільова.

За результатами перевірок міграційники ідентифікували особу Івана та допомогли в оформленні першої ID-картки.

Чоловік розповів, що паспорт громадянина України не оформлював раніше, оскільки потрапив у складні життєві обставини. У листопаді 2023 року звернувся до міграційників за допомогою, адже для посвідчення особи отримання паспорта стало для нього вкрай важливим.

Зазначимо, що для оформлення особі паспорта вперше після досягнення 18-річного віку без подання документів з фотозображенням особи, виданих уповноваженими органами, установами, організаціями міграційники проводять процедуру встановлення особи. Строк проведення процедури встановлення особи не повинен перевищувати двох місяців.

Возможно, это изображение 3 человека и текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що члени виконкому затвердили порядок компенсації за пільговий проїзд для окремих категорій громадян на 2024 рік.