Стали відомі результати третього (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, участь у якому приймала учениця 11 класу Канівської гімназії імені Івана Франка Анна Лозова (керівник Бондаренко Н.Л.).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Працюючи у науковому відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція літературної творчості, Анна розкрила тему «Ода жінці, яка була завжди поруч…» та висвітлила непрості взаємини Івана Франка та Ольги Хоружинської.

За результатами захисту канівська гімназистка отримала ІІІ місце. Вітаємо юну дослідницю та наукового керівника із значним здобутком та бажаємо подальших успіхів.

Слід зазначити, що у другому (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН брала участь ще одна канівчанка – учениця 9 класу Канівської ЗОШ №4 Уляна Бірюкова (керівник Володченко Т.С.). У секції охорони довкілля та раціонального природокористування вона здобула ІІІ місце.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські волонтери оголосили збір інгредієнтів для виготовлення сухих борщових та супових наборів.