Канівці почали допомагати вимушеним овочами та фруктами з власних садиб. Городину вони приносять до міської ради, де саме триває видача продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Першим до нас завітав канівець Данило Чупилка. Хлопець з власної ініціативи приніс кабачки, які його родина виростила на власній садибі. Наступного разу прийшли дівчата та принесли огірки, помідори, яблука, спаржеву квасолю, базилік тощо. Звісно, на всіх овочів та фруктів не вистачає, але ми щиро радіємо і такій допомозі. І вкотре переконуємося, що наші люди просто неймовірні», – зазначила директор Канівського міського центру соціальних служб Валентина Яворська.

Наразі багато вимушених переселенців, які прибули до Канівської міської територіальної громади з окупованих територій, потребують нашої допомоги. Тож, якщо ви маєте надлишок городини (овочі, фрукти, ягоди тощо) давайте підтримаємо цих людей, адже ми українці своїх в біді не полишаємо. Овочі та фрукти можна приносити у середу та п’ятницю з 9:00 до 13:00 у приміщення Канівської міської ради (вхід з двору).

На зображенні може бути: 2 людини

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що людям з інвалідністю під час дії воєнного стану не потрібно повторно проходити медико-соціальну експертизу, щоб продовжити довідку про інвалідність.