Представник громадської організації, яка допомагає Каневу у впровадженні електронного голосування за проекти Громадського бюджету, презентувала сьогодні платформу для голосування за проекти бюджету участі.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Система допомагає автоматизувати процес, оскільки в паперовому варіанті голосування виникають проблеми прозорості, обробки даних, ідентифікації осіб, які беруть участь у голосуванні, звітності використання коштів тощо, - цитує слова представника ГО SocialBoost Катерини Сідало прес-служба міської ради.

Платформа ж дозволяє ідентифікувати голосуючих за допомогою банк-ID або ж підвантажених копій паспортів. Окрім того, за словами представників громадської організації, вона дає можливість відстежувати всю історію, що відбувається з тим чи іншим проектом – від моменту подання до звіту про його реалізацію.

Наразі цю електронну платформу використовують більше 30 українських міст, зокрема, Ужгород, Суми, Житомир, Луцьк, Херсон, Володимир-Волинський, Горішні Плавні, Каховка, Кременчук, Маріуполь та інші.